WWW.HONZAPLSEK.CZ    homepage . novinky . archiv . kontakt .
OBRAZY . ILUSTRACE . PÍSNIČKÁŘ . ZVUKAŘ
GALERIE . o autorovi . výstavy . fotoobrazy

Obrazy Honzy Plška lze zakoupit v podobě fotoobrazů, což je digitální tisk na malířské plátno napnuté na rám jako klasický obraz. Originály obrazů lze získat jen zcela výjimečně. Technicky se fotoobraz od klasického obrazu liší pouze v tom, že na místo oleje je použit digitální tisk. Obvykle se fotoobrazy nerámují, protože i boční strany rámu bývají potištěny a obraz tak vypadá úhledně i bez zarámování. Digitální tisk nemůže nahradit klasické olejové barvy, nicméně struktura plátna dodává obrazům tradiční vzezření a fotoobrazy mají díky moderním technologiím velmi dobrou jasnost barev a dlouhou životnost.

HONZA PLŠEK OBRAZY HONZA PLŠEK OBRAZY

Jedná se o příležitostný autorský prodej, nikoli o podnikatelský prodej. Objednávky lze zasílat na e-mail jan.plsek@seznam.cz. Odesláním e-mailu se k ničemu nezavazujete a Vaše případná objednávka se stane závaznou až po výslovné dohodě. Pokud si vyberete fotoobraz, bude zadán k výrobě až na základě Vaší objednávky podle Vašich individuálních požadavků. Po domluvě lze použít i jiné techniky než tisk na plátno, např. tisk na pěnovou desku, za akrylátové sklo, na hliníkovou desku (dlouhá životnost, venkovní použití), plakáty apod. Fotoobrazy jsou určeny k umístětní v interiéru. Upozorňujeme, že odstíny barev fotoobrazů, tak jak se zobrazují na Vašem monitoru, nemusí odpovídat skutečnému provedení, protože každý monitor zobrazuje odstíny barev mírně odlišně. Fotoobrazy jsou dodávány zabalené v lepence a v bublinkové folii a připravené rovnou k zavěšení. Případné vady neprodleně reklamujte. Při objednávce je třeba počítat s dobou dodání fotoobrazu asi jeden měsíc.

FOTOOBRAZY Michalala FOTOOBRAZY Michalala FOTOOBRAZY Michalala

Ceny jsou uvedeny vždy přímo u konkrétního obrazu v galerii. Podstatnou část ceny tvoří náklady na profesionální zhotovení fotoobrazu, které autor platí komerční tiskárně. Platba je možná na dobírku nebo předem bankovním převodem, lze vystavit daňový doklad. Upozorňujeme, že obrazy jsou chráněny autorský zákonem. Koupí obrazu či fotoobrazu se kupující stává vlastníkem pouze jeho hmotné podoby, tj. rámu a plátna, nikoli obrazu jako nehmotného autorského díla. Jiná užití obrazu, než v podobě zakoupeného fotoobrazu, jsou možná jen s předchozím výslovným souhlasem autora, zejm. změny a jiné zasahování do díla, kopírování, vystavování a jakékoli výdělečné užití. Veškerá nabízená vyobrazení jsou needitovanými fotokopiemi skutečného originálního autorského díla existujícího v hmotné podobě. Fotoobrazy, svým spojením kvalitního digitálního tisku s klasickým malířským plátnem a skutečnou olejomalbou, představují propojení moderního a tradičního, a představují tak novou generaci uměleckých objektů.

HONZA PLŠEK OBRAZY


Všechna práva vyhrazena © Jan Plšek