WWW.HONZAPLSEK.CZ    homepage . novinky . archiv . kontakt .
OBRAZY . ILUSTRACE . PÍSNIČKÁŘ . ZVUKAŘ
facebook . twitter . youtube . soundcloud . bandzone

ARCHIV NOVINEK

Archiv novinek ... roztomilý protimluv :-) A jelikož internet pádí vpřed, omlouvám se za případnou nefunkčnost odkazů.


Novinkový občasník:
001/2014   002/2014   003/2015   004/2015

16.04.2011

Takže pro všechny, pro které i "okresní přebor" má své kouzlo :), dávám k poslechu a tanci nezkrácený záznam koncertu z Café PRÁH 6.4.2011. Hraju sice mizerně, zpívám falešně, ale vystoupení se nese v docela příjemném duchu, tak jsem se rozhodl uvést to jako celek. Byl to můj první koncert za vstupné a také první koncert s pokusy o průvodní slovo ... takže je to také dokument a pamětihodnost :) Obrázek je interaktivní, takže klikejte, uvidíte, uslyšíte.

LIVE Café PRÁH 6.4.2011

* * *

Zároveň prstíčkem škrábu o podporu své hudební stránky na Bandzone (zafanouškováním se) a Fecebooku (kliknutím na čudlík, že se vám to líbí). Na Facebooku potřebuji alespoň 25 fanoušků, aby stránka fungovala v plnohodnotném režimu. Nejsem žádný sociálně interaktivní zanícenec, ale jde o čistě praktické důvody, protože v současnosti jsou to asi nejeefktivnější informační kanály pro propagaci koncertů apod., takže tak. Bez publika je hudba poněkud na houby. Díky ;-)

http://bandzone.cz/honzaplsek
http://www.facebook.com/pages/Honza-Pl%C5%A1ek/216576958357768


06.04.2011

Zdravím všechny a srdečně zvu na koncert. Koncert proběhne tuto středu 6.4.2011 v 19:30 v kavárně Café Práh (v areálu Galerie Vaňkovka, Brno). Se mnou vystoupí Bossy bez basy (http://bandzone.cz/luciedobrovodska) a Carolin Cork (www.bandzone.cz/carolincork).
Vstupné 40 Kč
Více informací na
http://www.cafeprah.cz
http://www.facebook.com/pages/Caf%C3%A9-Pr%C3%A1h/148184028538053
http://bandzone.cz/honzaplsek
http://www.honzaplsek.cz/music/kalendar/index.html
A když nepřijdete, aspoň mrkněte na dění v Café Práh. Mám dojem, že se tam rozjíždí docela příjemná scéna.

click!


28.03.2011

Po mnoha letech jsem udělal zase tu chybu, že jsem do nějaké soutěže poslal písničku... Dětská nota 2011 :) Tohle je jen pracovní orientační nahrávka, ale myslím, že se to dá poslouchat i tak. Netvrdím, že je to inteligentní píseň, je to jen píseň pro děti :) Na videu jsou moje dvě mišuny.

mp3: nasdumjecarodejnyhrad.mp3
notový zápis: nasdumjecarodejnyhrad.pdf19.02.2011
ALLBOOM - 10 LET
nepoužitý obal      Allboom

Po mnohaleté pauze jsem začal živě hrát a tak se stalo, že jsem včera po koncertě po dlouhé době prodal CD. Bylo to Allboom z roku 2001. Dneska mi to nedalo a musel jsem si poslechnout, co jsem to vlastně prodal, jestli se mám stydět :) Při tom jsem si uvědomil, že letos to bude 10 let, co jsem to natočil a pustil do světa. Zkuste si prosím někdy udělat čas a poslechnout si to. Mně dnes běhal mráz po zádech, jak je ta deska, dokončená pár měsíců před 11. zářím, prošpikovaná odkazy na tušení nadcházejícího desetiletí válek (asi nejvýmluvněji v Námořníkovi "stále slyším z dálky zvláštní dunění to jsou hrůzy války nebo jenom mraky, co nad obzorem jdou") a podobné věci, je to skoro v každé písničce. To nejsou náhody, já to tehdy tak stavěl zcela záměrně. V té době jsem se vnitřně otevřel všehomíru a nahrávky do určité míry ventilují fyzickou bolest, kterou mi to tehdy přineslo. Ta deska je velice hluboká, a nejenom kvůli odkazům na válku - to je jen takový povrch - její spodní proud jde ještě mnohem níž (nebo výš?) (Záběry z klipů "Alelujáááóóóhhhmmmm"). Svého času deska měla docela úspěch, ale ten byl jen povrchní - zvukový, nemyslím si, že by byla tehdy pochopena, škoda. Tak že by třeba teď, po deseti letech? :)

Allboom download  - kopletní album v mp3 volně ke stažení.
CD (pálené, ale zato s 12 str. bookletem) lze objednat na jhplsek@seznam.cz za cenu 50 Kč + pošta.
Anebo alespoň uznale poklepat na vezdejší reklamy :)
08.02.2011

Spustil jsem nový kalendář akcí zde. Je tam hlavně moje zvučení, ale tu a tam i vystoupení. Z minulých akcí pak fotky a tu a tam i nahrávky.

Kalendář akcí


11.01.2011

Celý krátký film ONE MAN CITY nakonec k volnému stažení zde.

ONE MAN CITY


10.01.2011

Konečně jsem uskutečnil akci jménem ONE MAN CITY. Jsou to písničky zahrané živě doma a natočené na video, vše za jedno odpoledne 3.1.2011. Ještě nemám jasno, jakým způsobem výsledek představím. Komprese na youtube ořezává zvuk o některé prvky, bez kterých to jaksi není ono, tak nevím. Zatím tedy jen upoutávka zde.
10.01.2011

Řekl jsem si, že by mohlo být zajímavé udělat malé bilancování za loňský rok.
V řeči čísel, oproštěných od robotů, vypadá rok 2010 pro tyto stránky takto:

Unikátní návštěvy - 24782 (loni 15686, celkem za 5 let provozu 64888)
Staženo celkem - 59.82 GB (loni 66.64 GB)
Průměrná délka trvání návštěvy: 2 min. 35 sec.
The Page Rank: 3 (loni 2)
Výnos z Google reklam: cca 16 EUR
Nejstahovanější mp3: Námořník z alba Allboom (staženo 4379 krát)
Nejstahovanější album: tradičně Písničky z Tábora na Dračí skále (72 krát), ale na 2.místě překvapivě Mandelinka (40 krát!)

Tak takhle to vypadá. Děkuji všem návštěvníkům za přízeň :)
17.11.2010

Slovutní návětěvníci. Založil jsem si profil na Bandzone, aby o mě bylo většího vidu a slechu. Všelijaké hudební novinky budu umisťovat spíš tam, uvidím jak to bude fungovat.
http://bandzone.cz/honzaplsek

Také jsem udělal malý remix 22 sekundové ukázky hudby, kterou zveřejnila kapela Beady Eye, což jsou v podstatě Oasis bez Noela Gallaghera.
BEADY_EYE-22sec_riff_remix_(honzaplsek).mp3
17.08.2010

Milí pozorovači a posluchači, zde si můžete poslechnout ukázku z květnového experimentování. Z mnoha mnohaminutových nahrávek jsem vybral tu zdaleka nejkratší :) a nazval jsem ji pracovně "Stožár v polích". Podstatné je, že veškeré zvukové dění je vytvářeno v reálném čase, naživo, bez dodatečných úprav - jak to slyšíte, tak to opravdu hrálo. Pro tyto hlukozvukové počiny mi připadá nejvhodnější starý název HIC SUNT LEONES, protože prvek intuice, improvizace a náhody je zde výraznější než kdykoli jindy, výrazější než má osoba. Nuže nechť se rozáří mystický zvukový zářič, one man band Hic Sunt Leones!

... z kapacitních důvodů nahrávka smazána ...


30.06.2010

Podivuhodné raritní maličké kratičké album "Slavný zvon". Pro více informací klik na obrázek.

Slavný zvon

* * *

Jinak avizuji, že pod dlouhé odmlce se začínají dít věci. Zainvestoval jsem do vybavení na živé hraní a chystám se přes léto natočit novou regulérní desku, žádné výtažky z archivu nebo recese, materiálu je dost a dost, teď řeším jak to celé pojmout. Zatím to vypadá, že to to bude zvukově kvalitnější a bohatší "Aplikovaná romantika" s písničkami o třídu lepšími ;-) Pracovní název "ONE MAN CITY". Ve hře jsou i jiné názvy, jako např. všeobjímající "Moravská kniha mrtvých" anebo sebestředný "Já" :), nicméně konečný název bude záležet právě až na pojetí celé desky. Rád bych se vyhnul jakýmkoli slovním hříčkám, protože to už je dnes tak nesmírně otřepaný kýčovitý přístup, že nejsem už nic podobného schopen strávit, natožpak tak pojmenovat desku svou ... takže asi z tohoto důvodu zahodím "One Man City" ... no zkrátka zatím ještě nevím, hledám neotřelý koncept.


27.12.2009

Ruším rubriku "song", protože to nikdo nestahuje a postupně se budu snažit rušit reklamy, protože na ně nikdo nekliká, takže to za tu ostudu nestojí :)

Jinak přeji vše dobré do nového roku a jako PF budiž tento nový, nikterak světoborný, ale snad symptatický, klípek na instrumentálku Pondělí.Jinak se poslední dobou soustředím spíše na svou Bezplatnou právní poradnu. Vypadá to sice hodně zvláštně, ale věřte nebo nevěřte, tuto činnost chápu jako zvláštní druh umělecké performance :) Během půl roku fungování jsem zdarma zodpověděl přes 700 dotazů ze všech oblastí práva a dostal přes 150 děkovných dopisů, no není to skvělé? Je to absolutní výsměch všemu nehezkému na lidském údělu :D Na počátku byla myšlenka, že bych nechal pozlatit mercedes a zaparkoval jej před brněnskou právnickou fakultu, pak jsem ale zvolil cestu jinou, snad více originální a do hloubky jdoucí. Starověcí umělci pracovali s drahými kovy, já nyní pracuji s drahými informacemi. Záměrem je, aby normálně myslícímu člověku zůstal rozum stát, a aby se lidé se smyslem pro aplikovaný humor rozesmáli, rozhodně se ale nejedná o recesi, snad to někdy někdo pochopí ... :)20.07.09 - SONG

Po dlouhé době se znovu otvírají brány mého archivu. Občas to proložím něčím novým. Snad to bude zábavné nejenom pro mne :)15.07.09

JAK VYJÁDŘIT SVÉ DÍKY ZA STAŽENÉ MATERIÁLY :)

Jak jste si mohli všimnout, hledám způsob jak dosáhnout toho, aby z těchto stránek volně plynula muzika a grafika a přitom, aby i na moje konto plynula nějaká ta protihodnota. Prvním pokusem bylo zřízení a zveřejnění dárcovského účtu. Za první měsíc fungování (červen 2009) vypadala statistika takto: ztaženo celkem 13,2 GB dat, 5,1 GB z České republiky, 7,4 GB z USA, 4 GB roboti, 17x nové album Mandelinka, 1184 unikátních návštěv, 31846 hitů. Za toto období nepřibyla na mém účtu ani jediná koruna (naopak ubylo 18 Kč za vedení účtu). Začal jsem hledat jiné řešení :)

Nakonec jsem na něco přišel. U odkazů na mp3 a jiná lukrativní místa jsem umístil cílené googlovské reklamy placené za klik. Snažil jsem se, aby to moc nerušilo a duch stránek zůstal zachován. Odkazy jsou bezpečné, návštěvníka kliknutí na reklamu nic nestojí, zato na mém virtuálním účtu se objeví pár centů od inzerenta. Smlouva mi zakazuje k čemukoli nabádat ... :)

Pro výraznější výrazy díků nadále zůstává klasická možnost dárcovského účtu - viz. kontakt.

14.07.09 - navštivte nový blog

Zvídavější návštěvníci už si možná všimli, že jsem spustil blog o právu http://honzaplsek.blogspot.com
Má to tu výhodu, že lze rovnou připojit komentáře. Má to ještě jednu nezanedbatelnou výhodu - pokud vás na tom blogu něco zaujme a budete chtít vyjádřit podporu tomu, co dělám, stačí ... smluvní podmínky mi zakazují říct, co ;-)


23.06.09 - tak jsem si máknul a rozšířil jsem pole působnosti:

http://www.myspace.com/janhonzaplsek
http://www.myspace.com/482036582
http://www.facebook.com/jan.plsek
http://www.youtube.com/honzyx
http://www.paintingsilove.com/artist/janplsek14.06.09 - KOMENTÁŘE - Myslel jsem, že si to odpustím, ale je čím dál víc věcí, ke kterým prostě nemohu mlčet :)
Law
12.06.09 - Nové písničky pro Tábor na Dračí skále

Dračí skála

25.05.09 - Omlouvám se za dlouhou odmlku, ale nedaří se mi dostat z domu na moje stránky, takže je to takové demotivující. Je možná příznačné, že dlouho nic a pak když už něco, tak tohle :) Takže dvě drobné nové novinky:
číslo mého buskerského účtu
pravidla obrázkování

Dále jsem založil sekci pro "dračí doupě". Zkouším dělat pána jeskyně :)
dračí doupě

Také jsem vcelku mohutně obnovil své umělecké aktivity a to na poli takřka multimediálním!
Zde otvírám biograf svých klipů na lustru v hudebním pokoji, odkud vede cesta rovnou na Youtube.
Je tam dosti předělávek Beatles. Nenechte si ujít! :)
kino Lustr

No, a nakonec to hlavní... nové album :)29.09.08 - Podařil se mi nádherný úlovek. Půjčil jsem si v knihovně knížku TAO (Texty staré Číny) z roku 1971. Jsou to základní texty čínské filosofie a poezie přeložené Oldřichem Králem. No a uvnitř v té knížce jsem našel malou gramofonovou desku. Jmenuje se Kniha mlčení a jsou na ní vybrané pasáže seřazené do krátkého pásma. Učinkují Jan Werich (!!!), Radovan Lukavský, Václav Voska a Josef Kemr. No uznejte, o to se nemohu nepodělit. Vím, že porušuji všemožná autorská práva, ale doufám, že v tomto případě bude společenská prospěšnost mého činu zjevně převažovat nad společenskou nebezpečností.

kniha mlčení.mp3

22.09.08 - "Mistr" Jean Kchuej představuje své obrazy zde.
Po dlouhatánské době jsou nové fotky v okně do světa zde.
(děkuji Ivě G. za půjčení fotostroje).


17.09.08 - Trochu jsem tu přes prázdniny poklidil.
Zřídil jsem novou, možná poněkud přehnaně ambiciózní, sekci LAW (právo) zde (uvidíme),
doplnil archiv zakázkových obrázků zde,
a konečně zveřejňuji plnou verzi zprávy o své loňské cestě po Evropě zde.19.08.07 - Tak jsem se vrátil z Evropského turné a hned jsem se vrhnul do práce. Už nějakou dobu se mi hromadí obrázky, tak jsem v grafickém pokoji založil takový jakoby archiv. Bude schovaný v té žluté knize.

klik!!!


19.06.07 - Jé! Já jsem minule vynechal news. No prostě každý týden v úterý v noci nový song zde.


05.06.07 - No... hurá Sgt.Pepper má 40.výročí, tak jsem zařadil takovou rádoby seržantovskou zde.


01.06.07 - Ať žije den dětí !

Jeden zajímavý článek o hudbě v EU - profiprávo.cz

A velezajímavá věc.. zjistil jsem, že mé stránky jsou zakázány v Číně! Tak to vidíte, a já se pořád divil, proč si Číňani ode mne nic nestahují...
http://www.greatfirewallofchina.org/test/


29.05.07 - Elááá hop! Tentokrát grandiózo instrumentalióso! Odpočiňte si od Plškova hlasu... zde.


22.05.07 - ... co asi? zde.


15.05.07 - zase zas další song zde.


08.05.07 - zas další song zde.


01.05.07 - další song zde.


24.04.07 - Hmyzí blues zde.


18.04.07 - Témné riffy syrového hardfolku rozčísnou voňavý jarní vzdoušek... GREAT BIG SONG zde.

okno11.04.07 - Radostná píseň zaznívá odkudsi z dáli ... GREAT BIG SONG pro tento týden je zde.

Na kopečku sedí Slunce

A ještě jsem specielně pro Kubu :) konečně udělal pdf s texty a akordy k posledním dvěma albům. Jsou k nalezení zde a zde.


04.04.07 - Touha nedočkavců budiž ukojena! GREAT BIG SONG pro tento týden je zde.

Na kopečku sedí Slunce


27.03.07 - GREAT BIG SONG
Tak jsem se pochlapil a je tu pro vás nová rubrika. Co týden, to písnička. Archiv je bezedný ...


24.03.07 - Ne že bych vyzýval k bušení hlavou o zem a k sušení slz oslími růžky obalů starých desek, ale sluší se vzpomenout, že zemřel Jan Antonín Pacák, výtvarník a někdejší bubeník skupiny Olympic. Jeho bicí šlapaly jak hodinky a přitom byly plné člověčiny, k tomu ještě zpěv a rosomákovské řvaní nebo tajemné huhlání. S Olympicem natočil a do obalů zaobalil první tři desky z let 1967-71, které se dají poslouchat pořád, obzvláště ty první dvě byly velmi živé a zábavné. Zpíval Bon soir mademoiselle Paris, Strejčka Jonatána, Everybody (jiná než ta moje, ale to slovo jsem vzal odtud), Anděla, Línýho Skauta a já nevím co všechno ještě. Prostě bezva umělec a člověk.

wikipedia
Olympic

autor: Jan Antonín Pacák autor: Jan Antonín Pacák autor: Jan Antonín Pacák autor: Jan Antonín Pacák autor: Jan Antonín Pacák23.02.07 - Inu lidé, trochu delší pauza. Vězte, že dumám nad dalším směřováním těchto stránek. Sledovanost neopadává a toť mi závazkem největším. Tož tedy, než něco vydumám, tumáte novou sekci. Budou se tam nepravidelně hromaditi oživlé obrazy a své hnízdo bude míti v prachu lustru hudebního pokoje.
Kino LUSTR


27.10.06 - Magical Drum - udělal jsem krátký remix Beatles a video zde.

05.10.06 - několik novinek

Dal jsem klip Čajmay na frekventovaný server http://www.youtube.com/watch?v=S1QkxsJn4Wk
Je tam možnost komentáře a hodnocení, počítadlo přístupů, ale hlavně sdílení s celým světem! :)
Tak mi tam kdyžtak napište nějakou chytrost a zvedněte sledovanost.


Brzy se objeví nový videoklip k písničce No to mě teda podrž.
Jeho vydání je naplánováno na sychravé mlžné dny letošního podzimu. Takže až takové nastanou, klip bude slavnostně zjeven!


Jo a taky jsem si jaksi uvědomil, že Student Agency se řekne stjudentadžency.
Snad ta moje úsměvná prenansiejšn alespoň dokreslí provinčně zapadákoidní atmosféru písně Quo Vadis :)


A ještě jedna věc. Všiml jsem si, že si nikdo nestahuje moje nové album Písně z modrých skvrn. Co to je za blbou srandu?
Jestli si to nezačnete stahovat, tak to vypálím na CD a budete platit! A běda jak to na koncertě nebudete umět!
Taková krásná deska a vy si to nestahujete. Dal jsem tam další mp3, tak na to mrkněte a stahujte nebo uvidíte... tak a to je všechno přátelé.11.09.06 - to je takový malý internetový singl

Písničku jsem už odstranil. Ohlas byl mizivý a čkoda místa.
04.09.06 - Tak mě vám tak cosi popadlo a je tu nová deska se starými písničkami - Písně z modrých skvrn.Písně z modrých skvrn     Písně z modrých skvrn     Písně z modrých skvrn15.08.2006 - Vrátil jsem se z tábora a plný dojmů jsem začal tvořit novou sekci Colonia Agrippina...

Colonia Agrippina

... a vytáhl jsem na hlavní stránku ikonku pro starší hru z roku 2001

Jantarová země

V pátek 7. července 2006 zemřel Syd Barrett.
Zakládající člen a vůdčí duch skupiny Pink Floyd. Pro mne znamenal velmi mnoho. Nejen svou hudbou, ale hlavně svým přístupem a viděním světa vůbec.
Je tu najednou zase o něco větší prázdno, jakoby Frodo odplul ze Středozemě.

Zde je jeho krátký profil umístěný na stránkách v souvislosti s I-Ťing.

Syd Barrett 1968     jeden z obrazů Syda Barretta     Syd Barrett 2002

Související odkazy:
www.sydbarrett.it - květiny od fanoušků
www.novinky.cz - zpráva
www.sydbarrett.net - profilová stránka
www.sydbarrett.org - profilová stránka

Ahoj lidi, dávám sem pozvánku na vystoupení alchymisty Gorvina.
www.gorvin.mysteria.cz
Koná se to (stejně jako mé nedávné vystoupení) v rámci festivalu Autorského čtení. www.autorskecteni.cz

Vážení a milí, přátelé a známí!
Na vědomost se dává, že v sobotu dne 15. 7.2006 v době od 15:30 vystoupí slovutný alchymista Gorvin v Divadle Husa na Provázku. :-)
Jste srdečně zváni; vstupné je zcela dobrovolné. Příjít můžete i s případnými ratolestmi :-)
Potom odebrati se můžeme do Krčmy středověké, kde hrdlo mokem dobrým, zlata tekutého, svlažiti lze.

Omlouvám se že termín je tak narychlo, ale sám dozvěděl jsem se o něm dne včerejšího.


Asi trochu pozdě (ale přece) sem dávám pozvánku na koncert.
Koná se to v rámci každoročního festivalu Autorského čtení.
Já ovšem budu zpívat (zpaměti).
Prosím, přijďte někdo (trochu mě děsí to označení Velký sál :))

KONCERT pondělí 10.7.2006
(21.00, Velký sál Centra exp. divadla, Zelný trh 9)

Jan Honza Plšek: POSTMODERNÍ MÝTY VE FOLKOVÉM HÁVU


více zde: www.autorskecteni.cz


Centrum experimentálního divadla Zelný trh 9
29.05.2006 -

Čajmay - video


Čajmay - video (mpg / 37,6 MB)
z alba Bílý pokoj
více info
17.05.2006 -

Tady přidávám odkaz na něco z našich evropských kulturních a duchovních tradic www.volny.cz/magnetofon :-)


03.05.2006 - www.vggallery.com - Vincent van Gogh, kompletní katalog více než 2000 obrazů a kreseb, proslulé dopisy, životopisná data. Dávám to sem, protože jsem zjistil, že Van Gogh posílá přes oči to co Beatles přes uši. Kdyby sem zabloudil někdo podobně postižený, tak určitě tuto obrazovou diskografii ocení. Pro stažení ukázek v dobré kvalitě bych nicméně doporučil probrouzdat jiné zátoky internetu.

No... a pro cizí tvorbu bych málem zapomněl na vlastní zde. Snad se oba aktéři nebudou hněvat, když to sem dám. Vím, že je vystavuji akutnímu nebezpečí, že se k nim někdo vloupá v touze odcizit originál, ale prostě se nemůžu nepochlubit. Další dílka podobneho ražení jsou pod pohlednicí na stole v "grafickém pokoji".


27.04.2006 - založil jsem si malou prezentaci zde na www.freemusic.cz/janhonzaplsek.

20.04.2006 - do oblíbených odkazů za obrazem v hudebním pokoji zde jsem přidal další zajímavý... www.sweb.cz/vasinasi

13.04.2006 - a trochu jsem si zafilozofal ve svém elektronickém deníčku zde.

06.04.2006 - Vážení čtenáři, vážení posluchači, sestrojil jsem pro vás gramofónek zde, pod nímž jsou hezky pohromadě všechny audio soubory jež jsou porůznu k nalezení na těchto stránkách. Není to žádná extra novinka, ale věřím, že uživatel spokojeně zavrní. Taktéž jsem trochu pozměnil vzhled galerie zde.

18.01.2006 - Přidal jsem nějaké ty malůvky zde a malý citát Jana Amose Komenského zde.

24.12.05 - Inu milí mí rozmilí, pravdu máte, lajete-li mi, že mé super stránky se načas odmlčely. Avšak přátelé mí nejrozmilejší, všechno zlato se nemusí třpytit. Jó, život není peříčko, nikdo si od vás zadarmo nic nevezme, tak tak. Nuže vzhůru dolů pod stromečky pro dárečky !!! Přeji Ti, věrný můj uživateli, klidné a spokojené svátky a zdraví a štěstí v novém roce :-)
- PF 2006
- nemamcas.mp3 - zde je prosím malá satisfakce od zaneprázdněného umělce...
- zde mám pár črtů a náčrtů.
- zde jedno nové logo.
- Trochu jsem uspořádal a doplnil obrázky pro Lipku zde a zejména zde.
- Velký předvánoční úklid proběhl také v hudebním pokoji. Z vázičky jsem vytáhl film "Chcete njegdo čaj?" a uklidil na notně již zaprášený lustr.
- Přerovnal jsem diskografii zde, doplnil o možnost stáhnout některá alba celá zabalená do jednoho souboru a tu a tam trochu načechral design.
- Mrhaje místem, zabalil jsem zde do zipu i celou stařičkou legendární kazetu Flowers in the Windows. Určeno pro audiosadomasochisty (nejskalnější fanoušky).
- A nakonec malá procházka po starých a tajemných stezkách zde.

11.03.05 - oznámení - čtěte, radujte se a veselte se  zde.
               - obrázek na zdi - odkaz na překvapivě dobré stránky o C.G.Jungovi  zde.
07.03.05 - kalendář - krátká zpráva o mé účasti na Orlovském špagátu 2005  zde.
               - Netbook - opět něčeho dobrého pomálu  zde.
31.01.05 - Netbook - nový klásek uzrál na mém skromném políčku poezie  zde.
23.01.05 - skicář - dva žertovné portréty fotografa Kytky  zdezde.
               - Netbook - založil jsem takový koutek pro vaše obveselení či zachmuření  zde.
03.01.05 - Lipka - Skládka - plakát pro výukový program o odpadech  zde.
               - Lipka - Využití PET-lahví - výukový program o odpadech  zde.
24.12.04 - PF 2005.
20.11.04 - diskografie - Allboom kopletně ke stažení v mp3  zde.
               - diskografie - Písničky z Tábora na Dračí skále kopletně ke stažení v mp3  zde.
               - booklety, obaly - můj vlastnoručně kreslený obal na raritní LP desku Beatles  zde.
               - knihovna - komentovaná předmluva C.G.Junga ke Knize proměn - I-ťing  zde.
12.11.04 - obrázek na zdi - nový odkaz na jednoho alchymistu  zde.
05.11.04 - galerie - dva nové obrazy  zde.
29.10.04 - kalendář - pirátská nahrávka z koncertu v Huse na provázku  zde.
               - texty - texty dosud nevydaných písniček  zde.
               - lustr - na lustru v hudebním pokoji je pár překvapení  zde.
               - vázička - pod vázičkou opět animovaný film "Chcete njegdo čaj?"  zde.
Všechna práva vyhrazena © Jan Plšek