FOTOOBRAZY Michalala    homepage . facebook . ŽELVA ŽELVA . www.honzaplsek.cz . vyhledávání . kontakt .


FOTOOBRAZY Michalala


FOTOOBRAZY
Michalala

FOTOOBRAZY Michalala

Autorské fotografie, tištěné na malířském plátně, napnuté na rámu, připravené k zavěšení.FOTOOBRAZY Michalala


HLAVNÍ STRANA
INFORMACE
AUTORKA
REFERENCE
PRODEJNÍ GALERIE
JAK OBJEDNAT
AKTUALITY
KONTAKT

Jedná se o příležitostný autorský prodej. Je třeba se dohodnout individuálně přímo s autorkou.

E-mail: Fotoobrazy-Michalala@seznam.cz

OBJEDNÁVKA
Stačí si vybrat z nabídky prodejní galerie a napsat autorce paní Michale Plškové na e-mail Fotoobrazy-Michalala@seznam.cz. Následně se s Vámi autorka dohodne na veškerých podrobnostech objednávky, tzn. zejména na požadovaných rozměrech fotoobrazu, technice zpracování, ceně, způsobu platby, místu a době dodání. Lze se dohodnout i na dodání větší kolekce fotoobrazů. Prodej není provozován podnikatelsky, jde pouze o příležitostný autorský prodej a všechny podmínky a požadavky je třeba dohodnout individuálně přímo s autorkou. Odesláním e-mailu se k ničemu nezavazujete a Vaše případná objednávka se stane závaznou až se na tom s autorkou výslovně dohodnete.

DODÁNÍ
Vámi vybraný konkrétní fotoobraz bude zadán k výrobě až na základě Vaší objednávky podle Vašich individuálních požadavků. V současnosti lze fotoobraz dodat orientačně do dvou týdnů. Pokud jsou nějaké fotoobrazy skladem, je to zpravidla zmíněno přímo u ceny konkrétních fotoobrazů a můžete je mít doma do týdne. V Brně a okolí, dále pak v Havlíčkově Brodě a okolí, se lze dohodnout na osobním předání, jinak preferujeme Českou poštu. Přepravce a dodací lhůty budou dohodnuty v rámci konkrétní objednávky.

Fotoobrazy jsou dodávány zabalené v lepence a v bublinkové folii. Samotný fotoobraz je navíc zafoliován.

FOTOOBRAZY Michalala     FOTOOBRAZY Michalala

CENA
Ceny fotooobrazů jsou uvedeny vždy přímo u konkrétního fotoobrazu v prodejní galerii. U jednotlivých fotoobrazů jsou ceny řazeny podle rozměrů a techniky zpracování. Podstatnou část ceny tvoří náklady na profesionální zhotovení fotoobrazu, které autorka platí komerční tiskárně, a pouze menší část ceny tvoří vlastní odměna autorky. Při objednávce větší kolekce je možné dohodnout slevu. Příjem z prodeje autorka daní jako příjem fyzické osoby. Autorka není plátcem DPH. Cena dohodnutá s autorkou je cena konečná, včetně nákladů na doručení, a nebude již navyšována o žádné další poplatky.

PLATBA
Preferována je platba na dobírku nebo v hotovosti při osobním převzetí. Příjmány jsou i platby bankovním převodem, avšak pouze před odesláním fotoobrazu. Standratně není vyžadována úhrada zálohy, avšak pro případ potřeby si autorka vyhrazuje právo požadovat úhradu zálohy předem.

DOKLADY
Autorka nemá vlastní IČ, avšak na požádání může svým jménem vystavit fakturu použitelnou jako daňový doklad. Prodej fotoobrazů Michalala neprobíhá podnikatelsky, ale pouze příležitostně podle § 14 odst. 1 zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, jako realizace autorských práv. Příjem z prodeje autorka daní jako příjem fyzické osoby. Autorka není plátcem DPH. Na požádání je možné sepsat písemnou kupní smlouvu či dodat k fotoobrazu podepsaný certifikát pravosti.

REKLAMACE
Přesné záruční podmínky ke konkrétnímu fotoobrazu Vám autorka sdělí v rámci individuální objednávky, neboť se budou odvíjet od garancí dodavatelské tiskárny. Všechny fotoobrazy po dodání z tiskárny kontrolujeme, dokumentujeme a znovu balíme. Případné vady neprodleně reklamujte u autorky na e-mailové adrese Fotoobrazy-Michalala@seznam.cz. Pro předejití nedorozuměním upozorňujeme, že odstíny barev fotoobrazů, tak jak se zobrazují na Vašem monitoru, nemusí zcela přesně odpovídat skutečnému provedení, protože každý monitor zobrazuje odstíny barev mírně odlišně.

Detaily provedení:

FOTOOBRAZY Michalala FOTOOBRAZY Michalala FOTOOBRAZY Michalala
FOTOOBRAZY Michalala FOTOOBRAZY Michalala

AUTORSKÁ PRÁVA
Fotografie použité na fotoobrazech Michalala jsou originálními autorskými díly a jsou chráněny dle autorského zákona. Koupí fotoobrazu se nový majitel stává vlastníkem kopie fotografie a jejího hmotného nosiče (tzn. rámu a plátna), nikoli fotografie jako autorského díla. Jiná užití fotografie, než její kopie na zakoupeném fotoobrazu, jsou možná jen s předchozím výslovným souhlasem autorky, zejm. změny a jiné zasahování do díla, kopírování, vystavování a jakékoli výdělečné užití. Tyto základní zásady nechrání pouze autorku, ale chrání též majitele před znehodnocením zakoupených autorských fotoobrazů.

ŽELVA


Všechna práva vyhrazena © Michala Plšková, Jan Plšek